Galda svaigi brūvēšanas tējas tirdzniecības automāts - JLTT-FB4C-P
Galda svaigā alus tējas tirdzniecības automāts - JLTT-FB4C-P, sastāv no četrām tūlītējām tvertnēm, 1 tējas alus, 1 ātrgaitas maisītājiem utt. Tas nodrošinātu 8 veidu labu garšas garšu.
Ja jūs interesē mūsu Galda Fresh Brewing Tea tirdzniecības automāts - JLTT-FB4C-P, laipni aicināti iegādāties kvalitātes mašīnu ar mūsu profesionālajiem ražotājiem Ķīnā. Ir pieejams arī vairumtirdzniecības pakalpojums un pielāgotais pakalpojums.
Galda svaigi brūvēšanas tējas tirdzniecības automāts - JLTT-FB4C-P
JLTT-FB4C-P Galvenās iezīmes:
4 tūbiņas konteineri;
1 tējas alus darītava;
1 ātrgaitas maisītāji (izgatavoti Šveice);
14 collu skārienjūtīgs displejs (ļoti atvieglotu darbību);
8 veidu dzērieni ir iespējas vislabāk;
Ekspluatācijas programmatūra (izstrādāja Jetinno);
JLTT-FB4C-P moduļa sistēma pēc izvēles:
Cukura konteiners pie durvīm;
Ūdens sūkņu sistēma;
4G moduļa sistēma;
Maksājumu sistēma (sagatavota pēc dažādu valstu valūtas sistēmas);
Saldēšanas sistēma;
JLTT-FB4C-P Parastā informācijas specifikācija:
| Barošanas avots | AC230v / 50Hz |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātājs | 15A (Anglija: 13A) |
| Izmērs | 700mm * 420mm * 450mm |
| Iepakojums | 890mm * 670mm * 670mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0,5 - 7 BAR |
| Bruto svars | 70kg maks |
| Dizaina dzīves ilgums | 125000 apļi |
| 125000 apļi | 20s (120ml) Espresso kafijas ātrums, 40s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
| Mitrums | 10% -90% |
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Kāju stāv tirdzniecības automātu ar karstu dzērienu ...
-

Daudzfunkciju dzērienu izsmidzinātājs Instant Coffee...
-

Bean Cup svaigas kafijas svaigas kafijas automāts - ...
-

Svaigas tējas kafijas automāta komerciālā tirdzniecī...
-

Programmējamie Espresso biroja kafijas automāti - Je...
-

Automātiska dubultu slīpmašīnas espresso kafijas aut...




