Svaiga kafijas tējas automašīnu tirdzniecības automāts - JLTT-FB4C
JLTT-FB4C ir profesionāla kafijas automāts Ho.Re.Ca tirgum, un ir pieejama svaiga kafija un tēja. Šajā restorānā "kafijas automāts" sastāv no svaigas kafijas / tējas alus, svaigas tējas (kafijas) tvertnēm, 4 tūlītējas tvertnes, 1 ātrgaitas maisītāji, 1 atkritumu tvertne, 1 pilienu tekne, karstā ūdens sistēma utt.
Ja jūs interesē mūsu Svaigi kafijas tējas auto tirdzniecības automāts -? JLTT-FB4C, laipni aicināti iegādāties kvalitātes mašīnu ar mūsu profesionālajiem ražotājiem Ķīnā. Ir pieejams arī vairumtirdzniecības pakalpojums un pielāgotais pakalpojums.
Svaiga kafijas tējas automašīnu tirdzniecības automāts - JLTT-FB4C
JLTT-FB4C Galvenās iezīmes:
4 tūbiņas konteineri;
1 tējas alus darītava;
1 ātrgaitas maisītāji (izgatavoti Šveice);
7 collu skārienjūtīgs displejs (ļoti atvieglotu darbību);
8 veidu dzērieni ir iespējas vislabāk;
Ekspluatācijas programmatūra (izstrādāja Jetinno);
JLTT-FB4C moduļu sistēma pēc izvēles:
Cukura konteiners pie durvīm;
Ūdens sūkņu sistēma;
4G moduļa sistēma;
Maksājumu sistēma (sagatavota pēc dažādu valstu valūtas sistēmas);
Saldēšanas sistēma;
JLTT-FB4C Normālās informācijas specifikācija:
| Barošanas avots | AC230v / 50Hz |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātājs | 15A (Anglija: 13A) |
| Izmērs | 700mm * 420mm * 450mm |
| Iepakojums | 890mm * 670mm * 670mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0,5 - 7 BAR |
| Bruto svars | 70kg maks |
| Dizaina dzīves ilgums | 125000 apļi |
| Tūlītēja ātruma produkts | 20s (120ml) Espresso kafijas ātrums, 40s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
| Mitrums | 10% -90% |
JLTT-FB4C Preču saraksts:
Kakao;
Piens (vai pīrāgs);
Asam svaiga tēja;
Ceilonas svaiga tēja;
Asamjas piena tēja;
Ceilonas piena tēja;
Šķīstošā kafija;
Piens kakao;
Karsts ūdens;
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Profesionāls espresso kafijas tirdzniecības automāts...
-

Komerciāls kafijas tirdzniecības automāts JL500-ESFB...
-

Viegla tējas kafijas dzērienu tirdzniecības automāts...
-

Espresso kafijas kapučīno tirdzniecības automāts -- ...
-

Bean Cup svaigas kafijas svaigas kafijas automāts - ...
-

Automātiska dubultu slīpmašīnas espresso kafijas aut...




