Kāju stāv tirdzniecības automātu ar karstu dzērienu un auksta dzēriena-JL500-IN7C
Kāju stāvot Vending Machine dzert karstu un aukstu dzērienu šo pēdu pastāvīgās tirdzniecības iekārtas ražo un Vendi gan karsto dzērienu un auksto dzērienu. Mēs izmantojam Jetinno liela ātruma maisītājs, tas var radīt perfektu piena putas kapučīno. Maisītāja ātrums ir pielāgojams dažādām sastāvdaļām.
Ja jūs interesē šajā mūsu kāju stāvot Vending Machine dzert karstu un aukstu dzērienu-JL500-IN7C, laipni lūdzam iegādāties kvalitātes tehniku ar mūsu profesionālo ražotājiem Ķīnā. Vairumtirdzniecības pakalpojumu un pielāgotu pakalpojumu ir pieejami.
Kāju stāv tirdzniecības automātu ar karstu dzērienu un auksta dzēriena - JL500-IN7C
Jetinno JL500-in7C mutes pastāvīgās tirdzniecības mašīna rada un Vendi gan karsto dzērienu un auksto dzērienu.
Jetinno liela ātruma maisītājs dotu ideāls piena putas kapučīno. Maisītāja ātrums ir pielāgojams dažādām sastāvdaļām.
JL500 IN7C galvenās iezīmes:
7, tūlītējo konteineros;
5 liela ātruma maisītāji;
10.1" touch screen displejs (stipri atvieglotu darboties);
22" video atskaņotājs
30 veidu dzērieniem ir iespējas, iespēju robežās;
Operētājprogrammatūru (izstrādājis Jetinno);
JL500 IN7C moduļa sistēmas izvēles:
Cukura traukā pie durvīm.
Ūdens sūkņa sistēmas;
4G/Wifi modulis sistēmā;
Maksājumu sistēma (ražots saskaņā ar dažādu valstu valūtas sistēma);
Auksta dzēriena sistēmu;
Pusautomātiskā vāku dozators
Manuālā vāku/uzlīmes dozators
JL500 IN7C moduļa sistēmas izvēles:
| Barošanas strāvas | AC230v / 50HZ |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātāju | 15a (England: 13A) |
| Lielums | 1830mm * 664 mm * 700 mm |
| Pakete | 2030 mm * 864 mm * 900 mm |
| Ūdens ieplūdes spiedienu | 0,5-7 BAR |
| Mitrums | 10 % - 90 % |
| Projektēšanas darba mūžu | 125000 apļi |
| Tūlītēju produktu ātrums | 20s (120ml) Espresso kafijas ātruma 40s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
| Bruto svars | max 150kg |
Kāpēc izvēlēties Jetinno kafijas automāta?
1) kvalitātes produktus. Mūsu galveno inženieru komanda strādāja slavenais vācu sabiedrība 7 gadus, mūsu galvenās rezerves daļas ir vai nu ievesti no Šveices vai ar mūsu pašu patentu Jetinno. Gan mūsu programmatūras un aparatūras ir moderni.
2) garantijas pārdot pakalpojumu. Mēs pastāvīgi meklē ekskluzīvajiem izplatītājiem visā pasaulē, lai nodrošinātu labākas garantijas pārdot pakalpojumu.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Espresso kapučīno automāts--JL500-2*ES7C-P
-

Viedais pilnībā automātiskais kafijas tirdzniecības ...
-

Tējas kafijas automātu izgatavotājs komerciāli pilnī...
-

Svaiga brūvēšanas lapu tēja pilnībā automātiska mašī...
-

Bean Cup svaigas kafijas svaigas kafijas automāts - ...
-

Fully Automatic Espresso Cappuccino Mašīnas izgatavo...




