Monētu/kredītkaršu tirdzniecības automāts ar espresso/svaigu tēju/šķīstošo dzērienu — JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C ir kāju tirdzniecības automāts, kas var pārdot espresso, svaigu tēju un šķīstošos dzērienus utt.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ir viens no profesionālākajiem monētu/kredītkaršu tirdzniecības automātu ražotājiem un piegādātājiem ar espresso/svaigas tējas/šķīstošo dzērienu -- jl500-esfb8c Ķīnā. Ja jūs interesē mūsu monētu / kredītkaršu tirdzniecības automāts ar espresso / svaigu tēju / šķīstošo dzērienu - jl500-esfb8c, laipni lūdzam iegādāties kvalitatīvu mašīnu no mūsu rūpnīcas. Ir pieejams arī vairumtirdzniecības pakalpojums un pielāgotais pakalpojums.
Monētu/kredītkaršu tirdzniecības automāts ar espresso/svaigu tēju/šķīstošo dzērienu —JL500-ESFB8C
JL500-ESFB8C ir uz kājām stāvošs kafijas automāts, kas ir visprogresīvākā-progresīva prece tirdzniecības tirgū, revolucionizēts tradicionāls un novatorisks hibirds. Tas ir ātrs dzērienu-gatavošanā, efektīva automātiskā-tīrīšana bez piesārņojuma, automātiskās tirdzniecības atribūtu sistēma, visa šī reputācija.
Galvenās funkcijas:
Ērta darbība ar skārienekrāna pogu
Atbalstiet 1080p ekrānu un 1080p video atskaņošanu
Atbalstiet WIFI un 4G sargspraudni, lai sazinātos ar muguras pakalpojumu.
Produkta informācija:
| Barošanas tīkls | AC230v/50HZ |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātājs | 15A (Anglija: 13A) |
| Izmērs | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| Iepakojums | 2030 mm*864mm*900 mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0,5 – 7 BAR |
| Mitrums | 10%-90% |
| Dizaina dzīves ilgums | 125 000 apļi |
| Tūlītējs produkta ātrums | 25s (120ml) Espresso kafijas ātrums, 45s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
| Sertifikāts | CE un pārtikas drošības sertifikāts |
JL500-ESFB8C moduļu sistēma pēc izvēles:
Ūdens sūkņu sistēma;
4G moduļu sistēma;
Saldēšanas sistēma.
JL500-ESFB8C dzērienu ēdienkarte:
Americano; Šķīstošā kafija; Ātri pagatavojams kapučīno; Karsts piens; Karstā šokolāde;Šokolādes piens;Late;Kakao;Garena kafija;
Dubultā garā kafija; šķīstošā tēja; Piena tēja; Espresso utt.
Pieteikšanās scenārijs:
Fitnesa centrs, sporta zāle, iepirkšanās centrs, gleznainas vietas, skola, lidosta, dzelzceļa stacija utt.


Mūsu pēc{0}}pārdošanas serviss
Mūsu pēc-pārdošanas servisa komandā ir vairāk nekā 60 darbinieku, un mēs varam nodrošināt labus pēc{{2}pārdošanas pakalpojumus. Jetinno nodrošina viena gada garantiju visai mašīnai. Turklāt, ja nepieciešams, tiks nodrošināta apmācība par produktu un apkopi.
Kāpēc izvēlēties mūs?
Laba kvalitāte un konkurētspējīga cena.
Labs pēc{0}}pārdošanas serviss.
Elastīgs MOQ.
Ar gadiem ilgu kafijas automātu pieredzi.

Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Šķīstošā piena un olbaltumvielu kokteiļa iekārta JL2...
-

Komerciāls kafijas tirdzniecības automāts JL500-ESFB...
-

Vienkāršs tējas kafijas dzērienu tirdzniecības autom...
-

Espresso kafijas kapučīno tirdzniecības automāts -- ...
-

Bean Cup svaigas kafijas svaigas kafijas automāts - ...
-

Profesionāls pilnībā automātisks espresso kafijas au...





