Svaiga espresso kafijas pagatavošanas tirdzniecības automāts -- JL500-2*ES8C
JL500-2 *ES8C ir bezmaksas stāvošs tirdzniecības automāts, kas nodrošina dubultu Espresso garšu, tas nodrošina pupiņas tasi espresso kafijas, sasmalcinot pupiņas, pagatavojot maltu kafiju un izsniedzot automātiski.
Svaiga Espresso kafijas pagatavošanas tirdzniecības automāts --JL500-2*ES8C
Jetinno-2*ES8C bezmaksas stāvēšanas tirdzniecības automāts nodrošina dubultu Espresso garšu, tas nodrošina pupiņu tasi espresso kafijas, sasmalcinot pupiņas, pagatavojot maltu kafiju un izsniedzot automātiski. Izmantojot skārienekrānu, lietotājiem ir viegli darboties.
Galvenās iezīmes:
Divdaļīgas kafijas dzirnaviņas(ražotas Šveicē, ideāli piemērotas pupiņu malšanai);
Viengabala kafijas pupiņu alus darītājs(Jetinno patents, ļoti iesaku);
Trīs gabali ātrgaitas maisītāji(Ražots Šveicē);
Seši gabali tūlītējie konusteri;
30 dzērienu veidi ir iespējas;
10,1 collu skārienekrāna displejs;
Produkta dati
| Barošanas maģistrāles | AC230v/50HZ |
| Maksimālā jauda | 2700w |
| Drošinātāju | 15A(Anglija:13A) |
| Lielums | 1830mm * 664mm * 700mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0.5-7Bar |
| Bruto svars | 150KG |
| Mitrums | 10-90% |
| Dizaina kalpošanas laiks | 125000 apļi |
| Tūlītējs produkta ātrums | šķīstošais dzēriens 25s(120ml),Espresso 45s(30ml) |
| Gurantee | viens gads |
| Pakotni | 2030mm * 864mm * 900mm |

Sertifikāti:

FAQ
1. Kāds ir kafijas pupiņu tvertnes tilpums?
Standarta tilpums ir 4L.
2. Kā būtu ar garantiju?
Viena gada garantija visai mašīnai.
3. Vai mēs varam veikt pielāgošanu?
Jā, mēs nodrošinām pielāgošanas pakalpojumu.
4. Kāda ir operētājsistēma?
Linux un Android izvēlei.
5. Vai mēs nodrošināsim produktu apmācību?
Jā, mēs varam nodrošināt apmācību par produktu un uzturēšanu.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Instant Espresso kafijas tējas tirdzniecības automāt...
-

Pilnībā automātisks espresso tējas kafijas tirdzniec...
-

Espresso kafijas kapučīno tirdzniecības automāts -- ...
-

Tējas kafijas automātu izgatavotājs komerciāli pilnī...
-

Programmējamie Espresso biroja kafijas automāti - Je...
-

Fully Automatic Espresso Cappuccino Mašīnas izgatavo...




