Instant Espresso kafijas tējas tirdzniecības automāts -JL500-IN8C-P
Instant Espresso Kafijas Tējas Juice Tirdzniecības Iekārta JL500-IN8C-P Šī Foot Standing Tirdzniecības automāts ir 8 instant traukos instant pulvera, piemēram, šķīstošā kafija, tējas tējas, dažādu sulas pulvera uc ar 27''easy-touch displejs, lai apmierinātu mūsu augsto tehnoloģiju programmatūru programma, viegli mainīt recepti.
Ja jūs interesē mūsu Instant Espresso kafijas tējas tirdzniecības automāts -JL500-IN8C-P, laipni aicināti iegādāties kvalitātes mašīnu ar mūsu profesionālajiem ražotājiem Ķīnā. Ir pieejams arī vairumtirdzniecības pakalpojums un pielāgotais pakalpojums.
Instant Espresso kafijas tējas tirdzniecības automāts - JL500-IN8C-P
Jetinno kāju tirdzniecības automātam ir 8 tūlītējas kastītes tūlītējas pulvera, piemēram, šķīstošā kafijas, tējas tējas, dažādu sulu pulvera utt.
Ar 27 collu viegli pieskarties displeju, lai apmierinātu mūsu augsto tehnoloģiju programmatūru, viegli mainīt recepti, rediģēt produktu nosaukumu, cenu, viegli vadīt katru šīs iekārtas moduli, viegli pasūtīt mašīnu, lai veiktu skalošanu vai attīrīšanu. Ir pieejamas daudzvalodu valodas.
JL500-IN8C-P Galvenās iezīmes:
8 tūlītējas tvertnes;
5 ātrgaitas maisītāji;
27 collu skārienjūtīgs displejs (ļoti atvieglotu darbību);
Visdažādākās iespējas ir 30 veidu dzērieni;
Ekspluatācijas programmatūra (izstrādāja Jetinno);
JL500-IN8C-P moduļu sistēma pēc izvēles:
Cukura konteiners pie durvīm;
Ūdens sūkņu sistēma;
4G moduļa sistēma;
Maksājumu sistēma (sagatavota pēc dažādu valstu valūtas sistēmas);
Saldēšanas sistēma;
JL500-IN8C-P Parasta informācija
| Barošanas avots | AC230v / 50Hz |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātājs | 15A (Anglija: 13A) |
| Izmērs | 1830mm * 664mm * 700mm |
| Iepakojums | 2030mm * 864mm * 900mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0,5 - 7 BAR |
| Bruto svars | 150kg maks |
| Mitrums | 10% -90% |
| Dizaina dzīves ilgums | 125000 apļi |
| Tūlītēja ātruma produkts | 20s (120ml) Espresso kafijas ātrums, 40s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Espresso kapučīno pagatavošanas iekārta--JL500-2*ES7C-P
-

Pilnībā automātisks espresso tējas kafijas tirdzniec...
-

Pupiņu tases kafijas tirdzniecības automāts --JL500-...
-

Daudzfunkciju dzērienu dozators šķīstošās kafijas ti...
-

Kafijas svaigas kafijas automāts pilnībā automātisks...
-

Automātiskais espresso kafijas automāts kapučīno aut...




