Kafijas svaigas kafijas automāts pilnībā automātisks --JL26-ESFB4C
JL26-ESFB4C ar tējas pagatavošanas automātu, kafijas automātu no pupiņām līdz tasei ir paredzēts Ho.Re.Ca tirgum. Tas sastāv no kafijas dzirnaviņas, pupiņu un tējas pagatavošanas iekārtas, pupiņu tvertnes, 3 šķīstošā traukiem, 2 ātrgaitas mikseriem, 1 atkritumu kūku tvertnes, 1 pilienu paplātes, karstā ūdens sistēmas, sprauslas, skapja, durvīm, aparatūras un programmatūras vadības...
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ir viens no profesionālākajiem pilnīgi automātisko kafijas automātu JL26-ESFB4C ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Ja jūs interesē mūsu pilnībā automātiskais kafijas automāts JL26-ESFB4C, laipni lūdzam iegādāties kvalitatīvu kafijas automātu no mūsu rūpnīcas. Ir pieejams arī vairumtirdzniecības pakalpojums un pielāgotais pakalpojums.
Coffee Fresh kafijas automāts, pilnībā automātisksJL26-ESFB4C
JL26-ESFB4C, labākie kafijas automāti no pupiņām līdz tasei ir paredzēti Ho.Re.Ca tirgum. Tas sastāv no kafijas dzirnaviņas, svaigas alus darītavas, pupiņu tvertnes, 3 ātri pagatavojamiem konteineriem, 2 ātrgaitas mikseriem, 1 atkritumu kūku tvertnes, 1 pilienu paplātes, karstā ūdens sistēmas, sprauslas, skapja, durvīm, aparatūras un programmatūras vadības...
JLTT-BTCFB4C galvenās funkcijas:
7" skārienekrāna displejs (ļoti atvieglo darbību);
operāciju programmatūra (izstrādājis Jetinno);
Vairāk nekā 10 veidu dzērieni
Ātrgaitas mikseris un regulējams ātrums.
Produkta informācija:
| Barošanas tīkls | AC230v/50HZ |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātājs | 15A (Anglija: 13A) |
| Izmērs | 700 mm * 420 mm * 450 mm |
| Iepakojums | 890mm * 670mm * 670mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0,5 – 7 BAR |
| Bruto svars | 70 kg max |
| Mitrums | 10%-90% |
| Dizaina dzīves ilgums | 125 000 apļi |
| Tūlītējs produkta ātrums | 25s (120ml) Espresso kafijas ātrums, 45s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
Dzērieni:
Ar šo galda kafijas automātu var pagatavot dažāda veida dzērienus, piemēram
kakao;
Piens (vai pildījums);
Melna kafija;
Amerikānis;
FB kapučīno;
Garā kafija;
FB latte;
Piena kakao;
FB Moča;
Karsts ūdens;
Slīpmašīna
Ražots Šveicē
EMH64 profesionālā versija
Plakans tērauda disks (diametrs 64 mm)
Dzīves ilgums: 750 000 porciju
Nosakāms pupiņu tukšums.
Svaigas tējas darītava
Ražots Šveicē
Piemērots svaigu lapu tējai
Viegli tīrīšanai.
Espresso alus darītava
Jetinno starptautiski patentēts
2db 24V līdzstrāvas motori, maksimālā kopējā strāva 5A
1 PC PTC sildītājs nav obligāts alus pagatavošanas kameras uzsildīšanai
Devas: 0-14 grami maltas kafijas
Nulles piesārņojums, nav jāizņem parastai tīrīšanai
Noņemams alus katls, lai{0}}attīrītu no katlakmens vai padziļinātu tīrīšanu
Nav sensora un nav slēdža, absolūti nav darbības traucējumu.


Izstādes:
Mūsu uzņēmums
Mēs esam viens no vadošajiem profesionālajiem kafijas automātu ražotājiem Ķīnā. Jetinno ir dibināts 2013. gadā, bet visi dibinātāju komandas dalībnieki gandrīz 10 gadus strādāja labi zināmā Vācijas komerciālā kafijas automātu uzņēmumā. Viņi bija uzkrājuši bagātīgu pētniecības un attīstības pieredzi un tirgus zināšanas, izstrādājot mašīnas, kas atbilst pasaules pieprasījumam.
Jetinno strādā gandrīz 500 darbinieku, tostarp vairāk nekā 90 inženieri pētniecības un attīstības nodaļā. Pateicoties mūsu pūlēm, mēs esam ieguvuši daudz sertifikātu un petentu no mājām un ārvalstīm.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

Kompakts svaigas kafijas tirdzniecības automāts JL220
-

Svaiga brūvēšanas lapu tēja pilnībā automātiska mašī...
-

Galda svaigas tējas tirdzniecības automāts -- JLTT-F...
-

Bean Cup svaigas kafijas svaigas kafijas automāts - ...
-

Svaigas kafijas tējas automāts --JLTT-FB4C
-

Pilnībā automātisks espresso kapučīno automāts - Jet...








