Pupiņu kauss Ginder Fresh kafijas automāts -- JLTT-BTCFB3C
JLTT-BTCFB3C svaigas kafijas automāts ir īpaši izstrādāts Ho.Re.Ca tirgum. Šajā kafijas automātā ietilpst kafijas dzirnaviņas, svaigas tējas pagatavošanas iekārta, espresso alus un hidrauliskā sistēma utt.
Pupiņu kauss Ginder Fresh kafijas automāts -- JLTT-BTCFB3C
JLTT-BTCFB3C svaigas kafijas automāts ir paredzēts Ho.Re.Ca tirgum. Tas ir karsts pārdošanas kafijas automāts tirgū, pateicoties tā rentablai un labas garšas dzērienu īpašībām. No šī kafijas automāta varat baudīt nevainojamus dzērienus.
Galvenās iezīmes:
kafijas automāta dzirnaviņas (Ražots Šveicē);
tējas darītava (Jetinno patents, ļoti iesaku);
7" skārienekrāna displejs (ļoti atvieglo darbību);
operāciju programmatūra (izstrādāja Jetinno);
Vairāk nekā 10 veidu dzērienu izvēlei.
Produkta informācija:
| Barošanas tīkls | AC230v/50HZ |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātājs | 15A (Anglija: 13A) |
| Izmērs | 700 mm * 420 mm * 450 mm |
| Iepakojums | 890mm * 670mm * 670mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0,5–7 BĀRI |
| Bruto svars | 50kg max |
| Mitrums | 10 procenti -90 procenti |
| Dizaina dzīves ilgums | 125 000 apļi |
| Tūlītējs produkta ātrums | 25s (120ml) Espresso kafijas ātrums, 45s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
Izvēles moduļi:
4G, ūdens sūknis, pamatskapis utt.
Svaigas tējas darītava
Ražots Šveicē
Piemērots svaigu lapu tējai
Viegli tīrīšanai.
Espresso alus darītava
Jetinno starptautiski patentēts
2db 24V līdzstrāvas motori, maksimālā kopējā strāva 5A
1 PC PTC sildītājs nav obligāts alus pagatavošanas kameras uzsildīšanai
Devas: 0~14 grami maltas kafijas.
Slīpmašīna
Ražots Šveicē
EMH64 profesionālā versija
Plakans tērauda disks (diametrs 64 mm)
Kalpošanas laiks: 750,000 porcijas
Nosakāms pupiņu tukšums.

Sertifikāts

Izstādes:

FAQ
1. Kāda veida programmatūru iekārta izmanto?
Tas var atbalstīt Linux un Android.
2. Kur atrodas rūpnīca?
Mūsu rūpnīca atrodas Guandžou pilsētā, Guandunas provincē, Ķīnā.
3. Kāda ir garantija?
Mēs sniedzam viena gada garantiju.
4.Vai var veikt pielāgošanu?
Jā, mēs varam nodrošināt pielāgotus pakalpojumus, lai apmierinātu dažādas vajadzības.
Mūsu pakalpojums
Mūsu Jetinno nodrošina viena gada garantiju no datuma, kad klients saņem mašīnu. Mēs arī nodrošinām tehnisko atbalstu un produktu apkopes apmācību. Mūsu pēcpārdošanas servisa komandā ir vairāk nekā 60 darbinieku.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

JL500 svaiga kafija un tēja
-

JL500-IN7C kāju stāvošais tirdzniecības automāts ar ...
-

Espresso kafijas kapučīno tirdzniecības automāts -- ...
-

Daudzfunkciju dzērienu dozators šķīstošās kafijas ti...
-

Automātisks espresso kafijas svaigas tējas automāts ...
-

Svaigas tējas kafijas automāta komerciālā tirdzniecī...




