Izdevīgs espresso kafijas tirdzniecības automāts — JL500-ESBTCFB8C
Jetinno ir profesionāls kafijas tirdzniecības automātu ražotājs, JL500-ESBTCFB8C ir jauns uzlabots kafijas tirdzniecības hibirds, kas apvienots ar espresso, svaigu tēju, šķīstošo dzērienu iespējām.
Guangzhou Jetinno Intelligent Equipment Co., Ltd. ir viens no profesionālākajiem espresso kafijas tirdzniecības automātu jl500-esbtcfb8c ražotājiem un piegādātājiem Ķīnā. Ja jūs interesē mūsu espresso kafijas tirdzniecības automāts par pieņemamu cenu - jl500-esbtcfb8c, laipni lūdzam iegādāties kvalitatīvu automātu no mūsu rūpnīcas. Ir pieejams arī vairumtirdzniecības pakalpojums un pielāgotais pakalpojums.
Par pieņemamu cenu espresso kafijas tirdzniecības automāts -JL500-ESBTCFB8C
Jetinno ir profesionāls kafijas tirdzniecības automātu ražotājs, JL500-ESBTCFB8C ir jauns uzlabots kafijas tirdzniecības hibirds, kas apvienots ar espresso, svaigu tēju, šķīstošo dzērienu iespējām. Šis ir pilnībā automātisks komerciāls kafijas automāts tirdzniecības automātam.
Galvenās funkcijas:
10,1" skārienekrāna displejs (ļoti atvieglo darbību)
27" LCD displejs
Ir pieejami vairāk nekā 30 veidu dzērieni
Operācijas programmatūra (izstrādājis Jetinno)
Divkāršā operētājsistēma: Linux / Android
Produkta informācija:
| Barošanas tīkls | AC230v/50HZ |
| Maksimālā jauda | 2700W |
| Drošinātājs | 15A (Anglija: 13A) |
| Izmērs | 1830 mm * 664 mm * 700 mm |
| Iepakojums | 2030 mm*864mm*900 mm |
| Ūdens ieplūdes spiediens | 0,5 – 7 BAR |
| Bruto svars | 150kg max |
| Mitrums | 10%-90% |
| Dizaina dzīves ilgums | 125 000 apļi |
| Tūlītējs produkta ātrums | 25s (120ml) Espresso kafijas ātrums, 45s (30ml) |
| Garantija | Viens gads |
Hidrauliskā sistēma
Jetinno patentēts
700 ml nerūsējošā tērauda katls
Spiediena sensora dizains (vienmēr precīzs pagatavošanas spiediens)
Zobratu sūknis, jauda regulējama atbilstoši spiediena sensoram
Svaigas tējas darītava
Ražots Šveicē
Piemērots svaigu lapu tējai
Viegli tīrīšanai.
Slīpmašīna
Ražots Šveicē
EMH64 profesionālā versija
Plakans tērauda disks (diametrs 64 mm)
Espresso alus darītava
Jetinno starptautiski patentēts
2db 24V līdzstrāvas motori, maksimālā kopējā strāva 5A
1 PC PTC sildītājs nav obligāts alus pagatavošanas kameras uzsildīšanai
Devas: 0-14 grami maltas kafijas.
Moduļu sistēma pēc izvēles:
Ūdens sūkņu sistēma;
4G moduļu sistēma;
Saldēšanas sistēma;
Pēdu ritenis.
Atrašanās vietas:
Šis kafijas tirdzniecības automāts ir populārs tādās sabiedriskās vietās kā viesnīcā, slimnīcā, lidostā, dzelzceļa stacijā, skolā, sporta zālē utt.


Sertifikāti:

Mūsu priekšrocība:
Ātra atbilde
Augsta kvalitāte un konkurētspējīga cena
Pielāgots pakalpojums
Tehniskais atbalsts
Nacionālie un starptautiskie patenti.
Produktu apkopes apmācība.
FAQ
1. Kāds ir kafijas pupiņu tvertnes tilpums?
Standarta tilpums ir 4L.
2. Kā ar garantiju?
Viena gada garantija visai mašīnai.
3. Vai mēs varam veikt pielāgošanu?
Jā, mēs sniedzam pielāgošanas pakalpojumu.
4. Kas ir operētājsistēma?
Linux un Android izvēlei.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī










